Opcje przeglądania
Dla dzieci od:
Rodzaj Materiału :
Eko zabawka :
Produkt nowy :
Wykonano przez :
Cena
  • od
    do

Łuczki

Prawda o Łuczkach

Stoisz u bram królestwa kreatywności. Wejdź i pozwól sobie i dziecku obudzić kreatywność, bo to w naszych czasach jest potrzebne każdemu. Nauka liter jest drogą do wiedzy a doświadczanie kreatywności jest drogą do pasji życia i otwartości umysłu. Czemu miałoby Cię to ominąć?

Najpierw powstało pytanie jak to nazwać? Do czego służą te ...... łuczki ? A może tęcza drewniana? Równie dobrze może to być drewniana łódka lub kołyska dla lalek, ogrodzenie, w którym znajdą schronienie drewniane zwierzątka. A może mostek drewniany po którym można przejść do innego świata, świata zabawek które pielęgnują fantazję dziecka.

Nazwa łuczki już została. Chodziło nam o zabawkę, która inspiruje, prowokuje do wymyślania nowych pomysłów i zabaw ( o bumerangu już myśleliśmy ale nie polecamy :)
Podpowiadamy tylko kilka z nich a reszta zastosowań przyjdzie Wam lub Waszym dzieciom do głowy jak się będziecie bawić. Wtedy ta zabawka wraz z własną wewnętrzną twórczością ożywa tak jak kartki ciekawej książki ożywają snując opowieść. Nie myślcie o naszych zabawkach jako kawałkach drewna, tak jak nie myślicie o ciekawej książce, że to tylko papier. Pozwól też, by Twoje dziecko doświadczyło się jak miłe w dotyku jest naturalne woskowane drewno, by doceniło jego piękno.
Ręcznie wykonane klocki z naturalnego drewna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl