O Nas

kategoria 1

NASZA HISTORIA

 
Krasnoludek oddał się nam pod opiekę latem 2022 roku. Dla nas jest on połączeniem dwóch działań jakimi są pasja i twórcza kreacja. Obie pochodzimy z tego samego małego miasteczka. Nigdy jednak nie myślałyśmy, że nasze ścieżki zawodowe  i życiowe będą się splatać. Obecnie mieszkamy w Krakowie i od lat zajmujemy się pracą z dziećmi w oparciu o pedagogikę waldorfską. Dzięki temu narodziło się w nas zrozumienie oraz pasja do naturalnych tkanin, pięknych barw i zapachów. Krasnoludek jest uwieńczeniem pewnego etapu naszej drogi. Jest naszą możliwością na twórcze wyżycie się.
 
Znajdziecie tu wiele pomocy dla nauczycieli., bo jak wiemy pedagog waldorfski wykonuje wszystko sam. Farbuje, tka, szyje, maluje, rzeźbi manifestując w ten sposób swoją sprawczość. Większość rzeczy w waldorfskich przedszkolach jest efektem jego twórczej pracy. Wydawałoby się, że jest to tylko dodatek. Jednak aby była homeostaza musimy zebrać wszystkie elementy w całość zarówno w żywej, jak i martwej strukturze. To w czym zanurza się na codzień dziecko, to co je otacza, to  jakich materiałów dotyka, czym się bawi, na czym jego oko się zatrzymuje, jaki zapach za tym stoi, wszystko to karmi jego wnętrze i może działać jak balsam dla jego systemu nerwowego. Jest bezcenne dla kształtujących się zmysłów i życia młodej istoty. W związku z tym w naszej ofercie mamy też usługę "metamorfozy" pokoi dziecięcych, młodzieżowych,  jak i całych placówek przedszkolnych.
 
Powolutku będziemy otwierać kolejne działy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Będą tutaj m.in.: piękne ubrania i kompozycje zapachowe z naturalnych olejków na skórę, jak i do aromatoterapii.
 
Jednak to nie wszystko  Krasno ludek to też plemię, które łączy istoty genialne w swym działaniu, wspaniałych rzemieślników i dzikich amatorów. Tych wszystkich, którzy kochają tak jak my działanie i cuda wytwarzane pracą własnych rąk. Krasnych ludzi zakochanych w naturze, zapachach i kolorach jakimi obdarza nas świat. Tych wszystkich, którzy chcą się dzielić tym pięknem z innymi, zapraszamy Was do współpracy.
 
My zanurzamy się teraz w bezkresach owczej wełny i runa, aby ją cudownie ufarbować. Was za to zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w nowej odsłonie. Może coś znajdziecie w tym krasnym świecie dla siebie i dla tych, których obdarzacie miłością.
 
 Agnieszka & Magdalena
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl