Zabawki drewniane dla dzieci

W naszym sklepie zaopatrzą się Państwo w naturalne zabawki drewniane dla Waszych dzieci, wyprodukowane ręcznie w Polsce, przez pasjonatów spełniania dziecięcych marzeń i rozwijania ich wyobraźni.
Ze względu na trwałość zastosowanego surowca nasze zabawki są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na dziecięcą pomysłowość. Sprawdzą się zarówno dla maluchów od lat trzech, jak i starszych dzieciaków w wieku przedszkolnym. Bez obaw możecie więc wręczyć zabawki z drewna swoim pociechom lub sprezentować dziecku w rodzinie lub wśród znajomych.

Zabawki waldorfskie

Nasza kolekcja drewnianych zabawek wpisuje się w ideę pedagogiki waldorfskiej. Oznacza to, że wartością dodaną naszych produktów jest ich wpływ na zmysły dziecka. Maluch, poprzez zabawę naszymi zabawkami, poznaje świat, doświadcza go sensorycznie (poprzez wzrok, dotyk, węch...), nie tylko zwiększając wiedzę o otaczającej go rzeczywistości, ale także rozwijając w ten sposób swoją wyobraźnię. Zabawki waldorfskie wymagają od dziecka pewnego poziomu zaangażowania w rozmaite czynności, które przy okazji kształtują jego koordynacją psychoruchową. Dlatego też w naszym sklepie znajdziecie między innymi zabawki do popychania, pochylnie, dmuchawki, wiatraczki, a także proste gry zręcznościowe polegające na przykład na łapaniu kolorowej piłeczki.

Ekologiczne zabawki dla dzieci

Wykorzystanie drewna do produkcji zabawek to ukłon w stronę natury. Oferowane przez nas zabawki są w pełni ekologiczne, a więc bezpieczne zarówno dla środowiska, jak i dla ich małych użytkowników. W przeciwieństwie do ich plastikowych, popularnych na rynku odpowiedników, nie zawierają żadnych substancji toksycznych, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by bawiły się nimi także dzieci z alergią. Również kontakt śliny małego brzdąca z zabawką z drewna nie jest niebezpieczny, tym bardziej, że nasze produkty pozbawione są drobnych elementów, które mogą zostać połknięte bądź wchłonięte przez ich nieświadomego zagrożenia użytkownika. Co jeszcze przemawia na korzyść drewnianych zabawek dla dzieci? Ich piękny, naturalny zapach - tak różny od sztucznych produktów, którymi zapełnione są półki w sklepach.

Zabawki drewniane dla każdego

Zróżnicowany asortyment naszego sklepu pozwala wybrać z niego coś, co idealnie sprawdzi się dla malucha, jak również będzie doskonałym prezentem dla starszego dziecka. Nasza kolekcja zabawek drewnianych obejmuje propozycje dla dziewczynek i chłopców, dla aktywnych i opieszałych, dla dzieciaków lubiących układanki i łamigłówki oraz takich, które mają zmysł opiekuńczy. Drewniane kolejki i samochody to doskonałe propozycje dla małych fanów motoryzacji, z kolei wózek dla lalki lub drewniany wózek na zabawki, w którym można zgromadzić i przewieźć swoje ukochane skarby to coś, co z pewnością zadowoli małe kobietki. Choć każda oferowana przez nas zabawka drewniana ma jakieś przeznaczenie, w dziecięcych rączkach, w zetknięciu z nieograniczoną wyobraźnią kilkulatka może stać się czym tylko maluch zapragnie. To właśnie idea rozwijania kreatywności od wczesnego dzieciństwa przyświeca twórcom wyrobów rękodzielniczych w naszym sklepie.
Polskie zabawki drewniane dla dzieci to także swoisty powrót do przeszłości. Być może niektórzy rodzice znajdą w naszym asortymencie zabawki całkiem podobne do tych, z których korzystali w dzieciństwie i z nostalgią zakupią je dla swojego potomka. Zastanawiają się Państwo, która eko zabawka będzie najlepsza dla Waszego dziecka? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl