Opcje przeglądania
Dla dzieci od:
Rodzaj Materiału :
Eko zabawka :
Produkt nowy :
Wykonano przez :
Cena
  • od
    do

Drewniane puzzle i układanki

Drewniane łuczki i układanki oferowane w naszym sklepie należą do dziedziny zabawek kreatywnych. Co to oznacza? Że dostarczamy maluchom i ich rodzicom przedmiotów, mogących stać się inspiracją do wymyślania coraz to nowych zastosowań i sposobów połączenia. Nasze zabawki nie zawierają instrukcji obsługi, a na opakowaniu nie ma punktu odniesienia w postaci ilustracji, jak powinna wyglądać gotowa układanka. Dajemy dzieciom swobodę w zakresie twórczej zabawy dostarczonymi przez nas produktami i wiemy, że doskonale sobie z tym poradzą.

Zalety układanek dla dzieci

Oprócz tego, że sprawiają mnóstwo frajdy ich użytkownikom, rozmaite układanki i puzzle mają za zadanie wypracowanie koordynacji ruchowej malucha. Dzięki żmudnemu szukaniu pasujących do siebie elementów dziecko rozwija swoje zdolności umysłowe i manualne. Tworzy swoje małe dzieło na zasadzie skojarzeń i inteligencji, która wskazuje, jaka część zabawki powinna być połączona z elementem, który właśnie trzyma w dłoni. W ten sposób kształtuje się wyobraźnia przestrzenna, która w dalszym etapie rozwoju pozwala człowiekowi na przykład korzystać z map, a w przyszłości samodzielnie je opracowywać. To między innymi dlatego nasze drewniane układanki są tak chętnie wybierane przez rodziców i równie chętnie rozpracowywane przez dzieci.

Drewniane puzzle dla dzieci

Drewniane puzzle, łuczki i układanki są zdecydowanie bardziej wytrzymałe niż ich plastikowe odpowiedniki, dlatego mogą służyć dzieciakom przez wiele lat. Tym bardziej, że zaspakajają oczekiwania zarówno najmłodszych, jak i nieco starszych użytkowników. Mnogość możliwość budowania układanek sprawia, że wraz z wiekiem rośnie poziom skomplikowania konstrukcji, a przez to zabawki nie nudzą się po pewnym czasie, gdy dziecko jest już starsze.
Układanki drewniane to także bezpieczna zabawa przedmiotami pozbawionymi toksycznych substancji. Powstają z naturalnego drewna (dębowego lub bukowego) i nadają się dla dzieci powyżej 3. roku życia. Ze względu na fakt wykonywania łuczków, puzzli i układanek ręcznie, każda zabawka jest niepowtarzalna. Doskonale nadaje się przez to na prezent jako produkt unikalny, wyprodukowany z sercem i pragnieniem radości oraz prawidłowego rozwoju maluchów.
Na ilustracjach znajdziecie kilka zastosowań naszych drewnianych łuczków i układanek, cała reszta przyjdzie Wam lub Waszym dzieciom do głowy w trakcie zabawy. Wówczas ta zabawka, wraz z wewnętrzną twórczością jej użytkownika, ożywa tak samo jak kartki ciekawej książki podczas snucia opowieści. Nie myślcie o naszych zabawkach jak o kawałkach drewna - tak jak nie myślicie o interesującej książce, że to tylko papier...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl