Dlaczego szmaciana lalka to dobry pomysł na prezent?

0
Dlaczego szmaciana lalka to dobry pomysł na prezent?

Czas dzieciństwa to okres, do którego chętnie wracamy, przywołując osoby, zdarzenia i przedmioty, które zapamiętaliśmy w szczególnym stopniu. Zapachy, smaki, faktury - wszystko to pozostaje w naszych głowach i sercach. Dlatego nie ma chyba dziecka, które nie pamiętało by ukochanej lalki przytulanej przed snem, ulubionej książeczki z porwanymi od ciągłego wertowania stronami czy podusi, wrzucanej przez mamę ukradkiem do pralki, ze względu na swój szaro-bury kolor. Dlatego jeśli szukamy pomysłu, czym obdarować malucha, nie zastanawiajmy się zbyt długo, bo zwykła-niezwykła szmaciana lala to doskonały pomysł.

Do lali przytul się

Szmaciane lale mogą towarzyszyć maluchowi już od momentu narodzin. Początkowo to po prostu przytulanki, z którymi kontaktu instynktownie szukają małe rączki. Jako coś miłego i ciepłego, zapewniają dziecku poczucie bezpieczeństwa, gdy w pobliżu nie ma kogoś bliskiego. Z czasem szmaciane lale stają się nieodłącznymi towarzyszami zabaw w dom i rodzinę, ucząc malucha troszczenia się o innych i budowania poczucia bezpieczeństwa. Możliwość ściągania i ponownego nakładania lalczynych ubranek oraz upinania sznurkowych włosów to doskonała okazja do ćwiczenia dziecięcej motoryki i koordynacji ruchowej. Kiedy w dziecięcym zbiorze przytulanek pojawia się coraz więcej szmacianych lal, możemy pięknie dekorować nimi pokój i tworzyć małe kolekcje ukochanych zabawek.

Z dbałością o detale

Może sama nazwa szmacianej lali nie jest zbyt zachęcająca, jednak dzisiejsze szmaciane przytulanki niewiele mają wspólnego ze źle kojarzącymi się szmatkami. Starannie dopracowane w każdym szczególe, z bezpiecznego dla dziecka materiału i w przyjemnej dla oka kolorystyce, mogą stać się towarzyszem malucha praktycznie od pierwszych dni życia. Dzisiejsze szmaciane lale wykonane są z najlepszej jakości, przebadanych pod względem toksyczności materiałów, stąd całkowicie bezpieczne do korzystania przez malucha w każdym momencie dnia i nocy. Pozbawione plastikowych i ostrych elementów nie stwarzają ryzyka połknięcia czy skaleczenia się przez dziecko.

Szmaciana lala to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję. Obdarowujemy nią z okazji narodzin, kolejnej rocznicy pojawienia się na świecie czy po prostu w dowód naszego przywiązania i miłości. Ta przyjemna w dotyku zabawka może stać się przyjacielem dziecka, który ułatwi mu zasypianie, pomoże w wyrażaniu uczuć i stanie się nieodłącznym towarzyszem w poznawaniu otaczającego świata.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl