Bezpieczne zakupy

Krasnoludki jadą na ferie.  Wydłuża się czas realizacji zamówień do 7 dni!

Jaka zabawka na prezent dla trzylatka?

0
Jaka zabawka na prezent dla trzylatka?

Dzieci to chyba najwdzięczniejsze istoty do obdarowywania. Dosyć, że okazji do wręczania prezentów jest mnóstwo, to jeszcze maluchy jak mało kto potrafią okazywać szczerą radość na widok ukochanej lalki czy klocków. Śmiałym, ale raczej prawdziwym stwierdzeniem jest, że dziecko ucieszy się z każdej otrzymanej zabawki. Wiadomo, czas zweryfikuje, czy był to prezent trafiony czy raczej zasili najwyższą półkę regału, gdzie sięga się tylko po to, by zetrzeć kurze. I choć sprawić radość jest łatwo, to bardzo ważne jest, na jaką zabawkę zdecydujemy się, chcąc obdarować np. trzylatka. Trzylatek to już nie maluch, który leży, gaworzy i uderza o grzechotkę, ale samodzielny mały człowiek, który chce odkrywać otaczający go świat. Dlatego wybierając zabawkę dla trzylatka, starajmy się robić to uważnie i z namysłem.

Nauka przez zabawę

Zabawka dla trzylatka powinna być dobierana bardzo starannie. Oprócz zabawy powinna również wspomagać wczesny rozwój dziecka, kształtować wyobraźnię czy rozwijać ruchowo. Obdarowując malucha, zwracajmy uwagę na produkty najbardziej przyjazne dziecku, czyli stworzone z naturalnych surowców. Sprawdzą się tutaj doskonale drewniane klocki czy układanki, które oprócz tego, że bezpieczne dla dzieci, będą doskonałym sposobem na fajną zabawę. Możliwość układania na wiele sposobów i powstawania coraz to innych kombinacji na pewno rozwiną wyobraźnię i pobudzą kreatywność malucha. Nie zapominajmy również o szmacianych lalach czy włóczkowych misiach, które są doskonałymi towarzyszami zabaw już od pierwszych dni i stają się ulubionymi przytulankami.

Bezpieczeństwo

Wybierając prezent dla trzylatka, zwróćmy uwagę, z czego wykonany jest dany produkt i czy będzie w pełni bezpieczny dla malucha. Zabawka wykonana w sposób staranny i z surowców najwyższej jakości daje gwarancję wytrzymałości i odporności na dziecięcą pomysłowość. Trzyletnie szkraby z ogromną ciekawością przyglądają się i poznają nowe przedmioty trafiające w ich małe rączki, stąd próbują ich małe elementy wkładać do buzi. Dlatego nasze zabawki są pozbawione drobnych części, które mogłyby zostać połknięte bądź wchłonięte przez malucha.

Asortyment sklepu Krasnoludek, ze swoją różnorodnością, jest doskonałym miejscem na wybranie prezentu dla trzyletniego, jak i starszego dziecka. Znajdziecie tu Państwo propozycje zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, tych bardziej i mniej aktywnych, tych poszukujących wrażeń i tych pragnących się wyciszyć. Jesteśmy przekonani, że każda z naszych zabawek trafiająca w ręce obdarowywanych maluchów dostaje nowe życie i staje się czymś wyjątkowym w ich małym dziecięcym świecie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl